image

PURE REPAIR

PURE REPAIR

obohaceno o kyselinou hyaluronovou


PURE REPAIR“ je systém intenzivní rekonstrukce. Působí proti stárnutí, restrukturalizuje, zpevňuje a hloubkově vyživuje barvené, poškozené, křehké a lámavé vlasy. Regenerované, posílené a chráněné, zdravé, vitální, poddajné, jemné a lesklé vlasy již od prvního ošetření.AKTIVNÍ INGREDIENCE:

Kyselina hyaluronová je elixír schopný hloubkové hydratace, regeneruje strukturu vlasů, se skutečným botoxovým účinkem proti stárnutí. Posiluje a restrukturalizuje vlasovou kutikulu, a vytváří ochranný film, který zabraňuje vysoušení vlasů. Tímto způsobem si vlasy udržují správnou hodnotu hydratace a jsou viditelně odolné proti lámání, lesklé a viditelně pružné.

Máslo mafura získané extrakcí volně rostoucí stále zelené rostliny v jižní a východní Africe. Bohaté na esenciálními mastné kyseliny - např. Oleinovou, palmitovou a linolovou. Je vynikajícím kondicionérem pro suché vlasy. Vyživuje je a pomáhá je regenerovat tím, že zaceluje poškozené vlasy. Obsahuje také látky s protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti, což z něj činí účinný vyživující přípravek pro vlasovou pokožku a pomocným prostředkem pro normální růst vlasů.

Baobabový olej s hydratačním a regeneračním účinkem. Bohatý na esenciální mastné kyselin, které obsahují vitamín c a e. Účinný proti suchosti, křehkosti, a vypadávání vlasů. Díky své vysoké hydratační, vyživující a regenerační síle, je vynikající přirozenou „ ochranou „ pro křehké a lámavé vlasy. Díky jeho vysoké koncentraci antioxidantů pomáhá působit proti tvorbě volných radikálů. Zároveň má moc „vyhladit“ vlasové vlákno a reaktivova přirozenou barvu vlasů.


Fermentované aloe vera je novou kosmetickou účinnou látkou na bázi aloe vera, vyvinutá na základě inovativního hyperfermentačního procesu. Tato patentovaná technologie přemění jednoduché cukry na metabolity kosmetického významu, čímž se zvýší jeho hydratační a opravné vlastnosti i po dlouhodobém tepelném namáhání.

PARFEMACE:
    • hlava – kořeněná: bergamot, pomerač, kořeněné tóny, jantar
    • srdce – jantarové: labdanum, benzoin, styrax, cedarové dřevo
    • základ – dřevitý: vanilka, pančula, vetiver, bílé pižmo

Poslední novinky